Revision Lab

Наші клієнти – наш пріоритет, ми пропонуємо якісні послуги зуботехнічної лабораторії з командою фахівців.

Послуги зуботехнічної лабораторії

ВОСКОВИЙ ПРОГНОЗ ПІД ``MOCK-UP``
Восковий прогноз (прогноз під Mock-up). Виготовляється при необхідності узгодити з пацієнтом майбутній дизайн реставрацій, форму коронок, зубної дуги тощо. Термін виготовлення: 2-5 робочих днів. Вартість: 10Е/од. Виготовляємо з аналогових відбитків та цифрових сканів.

ПОСТІЙНІ КЕРАМІЧНІ РЕСТАВРАЦІЇ
Постійні керамічні реставрації: у виготовленні постійних реставрацій використовуємо прес кераміку та цирконієву кераміку. Основний метод роботи – метод повного або часткового нашарування кераміки на пресований або фрезерований каркас. Це дозволяє забезпечити максимальну естетичність роботи,а також зберегти її функціональність. Матеріал реставрацій обирається лікарем або узгоджується відповідно до ситуації. Роботи виконуються на зубах та імплантах. Термін виготовлення: 10-14 робочих днів. Вартість: 100Е/од. Виготовляємо з аналогових відбитків та цифрових сканів.
ТИМЧАСОВІ РЕСТАВРАЦІЇ
Тимчасові реставрації: при виготовленні тимчасових реставрацій використовуємо друковані або фрезеровані матеріали. Для відносно нетривалого носіння підійдуть друковані тимчасові, в разі необхідності більш тривалої експлуатації використовуємо фрезеровані пластмаси. Термін виготовлення: 2-5 робочих днів. Вартість: 10Е/од. Виготовляємо з аналогових відбитків та цифрових сканів.

Наші переваги


ВИСОКА ЯКІСТЬ ПРОДУКЦІЇ


ШВИДКІСТЬ ВИКОНАННЯ ЗАМОВЛЕНЬ


КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНІ ЦІНИ

© 2023 Зуботехнічна Лабораторія «RevisionLab». Всі права захищено.