+3 098 |530 68 10 Виготовлено з гіпсу підвищеної міцності
100% ручна робота
Комплектуються набором пре- парованих зубів
Можна відпрацьовувати форму
Унікальні навчальні моделі
Незамінні для фахівців
Покращують візуальне сприйняття
МОДЕЛІ ВИГОТОВЛЯЮТЬСЯ В ТРЬОХ ОСНОВНИХ ФОРМАХ
Авторські моделі зубів фронтальної групи у трьох основних формах (прямокутна, трикутна, овальна).


Знання і володіння формою є основною умовою для відтворення природних реставрацій. Високі естетичні вимоги, пропоновані сьогодні пацієнтами, зумовлюють нас розвиватися і вдосконалюватись щодня. Для того, щоб краще розуміти форму, правильно її оцінити і навчитися відтворювати всі дрібні елементи, Христина Ревчук розробила і створила дані моделі, для навчання, обробки форми і гарного візуального сприйняття фронтальних зубів.
Збільшені 4-кратно, моделі дозволяють краще зрозуміти всі дрібні морфологічні елементи, з яких складається коронка, і безпосередньо впливають на ту чи іншу форму. Створений набір, в який входить три основні форми: прямокутна, трикутна і овальна. Оскільки моделі є навчальними, кожна з форм додатково комплектується набором з трьох препарованих зубів, на яких власне і відбувається моделювання. На даних препарованих зубах можливо моделювати воском, пластиліном або моделюють пастою.
Навіть якщо ви не будете практикуватися на даних моделях, ви можете зберігати їх в полі вашого зору при роботі. Це значно допоможе в повсякденній роботі при виготовленні прямих або непрямих реставрацій.