+3 098 |530 68 10 Філософія нашої діяльності базується на основних принципах, які ми обрали для себе і яких дотримуємося в щоденній роботі.

Клієнтоорієнованість. Основний принцип – існування для наших клієнтів. З першого дня діяльності ми зосереджені на ваших потребах і вимогах. Ви довіряєте нам найдорожче - своїх пацієнтів і свою репутацію. Ми робимо все можливе, щоб виправдати довіру, та навіть дати більше, ніж ви очікуєте. В нас бачать надійного партнера і довіряють нам результат.

Комлексні рішення. Ми пропонуємо не лише 'часткове' вирішення тієї чи іншої ситуації (виготовлення одиночних коронок, вінірів тощо), а і комплексні рішення при реалізації тотальних робіт: від діагностики до виготовлення прогнозованої постійної конструкції (капи для сплінт-терапії, воскові прогнози, тимчасові коронки, постійні вініри та коронки, вкладки і накладки, конструкції на імплантах ).

Сильний та міцний колектив під професійним керівництвом. Відходить в минуле модель роботи техніка-одиночки. На сьогодні клініці необхідна співпраця з лабораторією, яка дає більші можливості, більший асортимент, ніж це може запропонувати окремий спеціаліст. Розділення етапів виробництва дає можливість кожному спеціалісту зосередитись на своїй роботі якомога краще, а керівнику чітко простежити та проконтролювати кожен з етапів. При цьому кожному замовленню приділяється стільки часу, скільки необхідно для досягнення відповідного результату. IMG_9222_Extracted.JPG

"Для себе, як для техніка, я чітко розумію важливість командної роботи у щоденній діяльності. Тому у партнерстві ціную розуміння своєї справи, відкритість у спілкуванні і наполегливість у досягненні запланованого. Кращий результат можливий тільки тоді, коли відносини базуються на довірі, а кожна сторона команди віддана своїй справі.

У моєму характері природою закладені такі якості як скурпульозність, точність, цілеспрямованість і перфекціонізм, і саме ці чинники є визначальними у впливі на мою щоденну діяльність. "


"Моя робота - моє захоплення, моє хобі, моє життя" 
Ігор Ревчук,, 
керівник "ReVision .lab", фахівець з комплексної реабілітаціїIMG_9011_Extracted2.gif"Відчуття гармонії та краси є ключовими моментами в моєму сприйнятті світу. Бажання наслідувати і відтворювати досконале стимулює мій особистий розвиток. Чим вище воно, тим якісніше стає повсякденна робота.
Я переконана, що діяльність зубного техніка на сьогодні не може обмежитися роботою з гіпсовими моделями. Естетичні стандарти, що підвищуються з кожним днем, стимулюють нас розширювати свій кругозір і вдосконалюватися в різних напрямках.
А розуміння біомеханіки жувального органу і функціонування організму є ключовими у створенні функціональних і точних реставрацій.

Тому нашим завданням є створення максимально здорової та привабливої посмішки на основі сучасних технологій, максимальної точності, законів природи і пристрасного мистецтва. "


Христина Ревчук, 

керівник "ReVision .lab", фахівець з естетики