+3 098 |530 68 10 НАШІ ПОСЛУГИ
Планування роботи - це проведення ситуаційної діагностики та складання протоколу. Це фундамент і основа всієї подальшої роботи.
Відсутність планування може негативно позначитися на робочому процесі і поставити під сумнів досягнення бажаного результату. Ми вважаємо, що планування є обов'язковим для складних і комплексних робіт.

Читати далі...
Wax-up - це моделювання та прогнозування майбутнього результату воском на гіпсових моделях в артикуляторі. У своїй роботі ми виділяємо воскове моделювання естетичне, функціональне і комплексне.

Естетичне воскове моделювання стосується переважно фронтальної групи зубів і здійснюється у випадках корекцій форми, розташування або кольору зубів (під реставрації коронками, вінірами). Крім того, такий вид моделювання може застосовуватися і в бічній групі зубів у складних випадках або при підвищених естетичних вимогах.
Читати далі...
Якщо були проведені попередні етапи (Wax-up і Mockup) необхідність виготовлення лабораторних тимчасових реставрацій визначаєте Ви.
Якщо попередні етапи не були проведені, то на етапі тимчасових реставрацій Ви можете оцінити попередній (проміжний) результат і внести поправки, щоб уникнути значних корекцій на постійній роботі.
Читати далі...
Виготовлення постійних конструкцій - завершальний етап роботи. Завдяки проведеним попереднім етапам, виготовлення постійних конструкцій стає прогнозованим і більш комфортним для Вас і Ваших пацієнтів.
При виготовленні постійних робіт ми використовуємо найкращі матеріали, які в даний час представлені на ринку. 
Читати далі...