+3 098 |530 68 10 
Прогнозування та планування роботи - це проведення ситуаційної діагностики та складання протоколу для подальшої роботи. Складання протоколу можливе як в односторонньому порядку з боку лікаря, так і зі залученням лабораторії, якщо необхідна підтримка або консультація з нашого боку. У разі необхідності ми допоможемо Вам у проведенні ситуаційної діагностики та уточнення протоколу з погляду лабораторного виконання. 
При проведенні ситуаційної діагностики ми:
- Допомагаємо виявити існуючі і можливі в майбутньому оклюзійні проблеми;
- Пропонуємо варіанти їх вирішення і відповідну конструкцію;
- Уточнюємо терміни і вартість роботи.
Проведення ситуаційної діагностики значно полегшує вибір подальшого плану протезування та визначення протоколу роботи, а також формує чітку картину з приводу складності, тривалості і вартості реконструкції конкретної ситуації.
Виготовлення постійних конструкцій на зубах - завершальний етап роботи. Завдяки проведеним попереднім етапам (діагностика та планування, Wax-up і Mock-up), виготовлення постійних конструкцій стає прогнозованим і більш комфортним для Вас і Ваших пацієнтів. Очевидно, що цьому етапу ми приділяємо більше уваги.
При виготовленні таких робіт ми використовуємо кращі на сьогодні матеріали - цирконієву і прес-кераміку, проте не відмовляємося від традиційної металокераміки.
Робота з цирконієвою керамікою дозволяє створювати естетичні роботи при незначному препаруванні зубів як для одиночних коронок, так і для конструкцій більшої протяжності.
Прес-кераміку ми пропонуємо для реставрацій з малоінвазивним щадним препаруванням (коронки, вініри, вкладки, накладки) у випадках, де це можливо.
Традиційну металокераміку ми не виключаємо, адже присутні випадки, де саме такі конструкції є найбільш доречними та актуальними. Цей вид протезування може використовуватися як для постійних, так і для тимчасових робіт.
У разі заміщення зубів імплантами наша лабораторія виготовить роботи як на стандартних, так і на індивідуальних абатментах, литих або фрезерованих, з використанням металевих або цирконієвих каркасів.