+3 098 |530 68 10 Авторська зуботехнічна лабораторія "ReVision.lab"

Зуботехнічна лабораторія Revision вже більше 10 років працює на зуботехнічному ринку України. За час роботи зарекомендувала себе як професійна та надійна лабораторія.
Нашим бажанням є розкрити і реалізувати потенціал майстерності даної професії: її необхідність і актуальність, професіоналізм фахівців, прогресивність сучасного виробництва і художній підхід до роботи.
Наша основна спеціалізація - роботи в напрямку естетичної стоматології (вініри, коронки) і функціонального відновлення (тотальні роботи, в тому числі через сплінт-терапію).

                                         Продукція 


Наша лабораторія виконує весь цикл робіт: від воскових прогнозів до постійних робіт, як на зубах, так і на імплантах:
-          e.Max: вініри, коронки, вкладки, накладки
-          діоксидцирконієві коронки, містки (кераміка e.Max)
-          металокерамічні коронки, містки (кераміка IPS d.Sign)
-          воскові прогнози
-          тимчасові коронки
   

                                            Якість 

Власна ливарня та обладнання для пресування кераміки дозволяє контролювати процес виробництва і якість матеріалів, а використання оптики - проконтролювати та перевірити деталі, які безпосередньо впливють на точність конструкцій. Всі етапи роботи проходять контроль якості у керівника лабораторіі Ігоря Ревчука.

Працюємо з системами імплантів U-impl, Alpha Bio, Alpha Dent, Bio3, Miss, Dentsply. В разі необхідності, ми виконаємо замовлення на тій системі, на якій працюєте ви.Також виконуємо роботи на Multi-unitabutments.
У своїй діяльності ми дотримуємося високих стандартів, ставимо значні вимоги в першу чергу до себе та своєї роботи, щоб давати вам кращий результат: точний, правильний і одночасно творчий та індивідуальний.
                  

                                         Терміни 

Ми не виконуємо роботи ‘’на вчора’’. У нас встановлені об’єктивні терміни виконання, за яких можливе дотримання технологічних процесів та контроль якості роботи на кожному з етапів. Середній термін виконання замовлення складає 2 тижні. Тотальні роботи, а також роботи з виготовленням індивідуальних абатментів, займають від 3 до 4 тижнів. В окремих випадках можливе подовження чи скорочення термінів виконання за умови попередньої домовленості.
Важливим моментом для нас є налаштування на Ваш персональний стиль роботи, розуміння побажань і особливих вимог для забезпечення надійної, стабільної і впевненої співпраці.

                                      Співпраця

Працюємо зі стоматологічними клініками всієї України через кур’єрські служби доставки (Нова Пошта, Автолюкс), а також за межами України за допомогою міжнародних служб доставки.
Ми завжди відкриті до співпраці з професіоналами, які цінують високі стандарти роботи і надійне партнерство. 

Зі своєї сторони ми даємо:
- консультації з точки зору лабораторного виконання робіт (вибір конструкціі, матеріалів тощо);

-гарантію якості на стандартні роботи 1 рік;

-гарантію 5 років на естетично-функціональні роботи, заплановані і виконані згідно відповідного прооколу ;

- спеціальні умови та ціни для постійних клієнтів;

-повернення коштів в разі невідповідності роботи до встановлених вимог.